Представники Ecodevelop провели виїзну зустріч з членами аграрних асоціацій

Представники Ecodevelop провели виїзну зустріч з членами аграрних асоціацій

16 квітня поточного року співробітники компанії Ecodevelop провели зустріч в м. Умань (Черкаська область), присвячену фінансуванню проектів біоенергетики України.

На базі офісу консультаційної компанії “Дикун Глобал Консалт” (Dykun), директор «Ecodevelop» Сергій Шпак, а також керівники фінансового, маркетингового та комерційного департаментів, зустрілися з представниками: «Всеукраїнської Аграрної Ради», «Асоціації виробників молока», «Асоціації свинарів Україна» і «Асоціації цукровиків України».

Спілкування фахівців компанії Ecodevelop з представниками профільних аграрних асоціацій і організацій є значним елементом розвитку бізнесу в сучасному світі.

«Діяльність таких асоціацій направлена на вироблення стратегій ефективної співпраці в сфері агропромислового комплексу України, спільний пошук шляхів вирішення спільних проблем і обмін досвідом», – зазначив Сергій Шпак. – Зокрема, в Умані ми обговорювали залучення фінансування в біогазові проекти з лідерами галузей-членів асоціацій. Тому, подібні зустрічі мають вагоме значення», – підкреслив керівник.

Заповніть форму