УЧАСТЬ ECODEVELOP У СЕМІНАРІ «АГРОВІДХОДИ ДЛЯ БІОЕНЕРГЕТИКИ»

УЧАСТЬ ECODEVELOP У СЕМІНАРІ «АГРОВІДХОДИ ДЛЯ БІОЕНЕРГЕТИКИ»

27 вересня 2018 року компанія Ecodevelop візьме участь у семінарі «Агровідходи для біоенергетики. Проблеми та рішення», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12, «Президент Готель».

Організаторами події виступають Голандський консорціум «Biobased Energy Ukraine», Посольство Королівства Нідерландів в Україні, Державне агенство з енергоефективності та енергозбереження України та Біоенергетична асоціація України.

Цей захід спрямований на обговорення питання можливості використання агробіомаси для виробництва енергії з точки зору впливу цього процесу на якість та родючість ґрунтів. Під час Семінару заплановано визначення пріоритетів подальших досліджень щодо використання агробіомаси для енергетики та інших цілей, узгодженого зі збереженням якості ґрунту.

По результатам заходу планується розробка рекомендацій та стратегії використання агробіомаси для енергетики і біоекономіки.

Довідково:

«Голландські партнери для міжнародного бізнесу» присвячений питанням розвитку біоенергетики в Україні. Проект співпрацює з компаніями та науковими інститутами для ефективної реалізації цілей проекту.

Заповніть форму