Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Альтернативна енергетика в Україні: можливості для інвесторів і девелоперів»

Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Альтернативна енергетика в Україні: можливості для інвесторів і девелоперів»

31 січня 2018 року в приміщенні дизайн-готелю «11 Mirrors» компанія Ecodevelop, в особі виконавчого директора групи компаній «Ecodevelop» Сергія Шпака, взяла участь у круглому столі на тему: «Альтернативна енергетика в Україні: можливості для інвесторів і девелоперів», організатором якого виступило провідне видання в області комерційної нерухомості України «Commercial Property».

У засіданні брали участь голова правління «Біоенергетичної асоціації України» Георгій Гелетуха, виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак, генеральний директор «МЕЙН Груп Україна» Михайло Кротов, генеральний директор Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація» Павло Коваль. На заході також були присутні представники девелоперських та консалтингових компаній, проектних організацій, юридичних фірм і банківських установ, виробники і постачальники обладнання, галузеві асоціації тощо.

альтернативна енергетика

Під час засідання круглого столу обговорювали такі питання: найбільш привабливі напрямки альтернативної енергетики для інвесторів і девелоперів – біогазові комплекси, сонячні електростанції, вітроенергетичні установки; нинішній стан комплексу споруд для виробництва енергії з відновлюваних джерел в Україні; приклади реалізації проектів альтернативної енергетики; законодавче регулювання у галузі відновлюваної енергетики та ін.

«Звіт Міжнародного агентства поновлюваних джерел енергії (IRENA) прогнозує, що до 2020 року всі види альтернативної енергетики стануть дешевші за традиційні. Про це зазначив виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич. – Вже через кілька років перехід на поновлювальні джерела енергії стане рішенням, не просто орієнтованим на охорону навколишнього середовища, а й виключно економічним. За оцінками IRENA, Україна має великий, серед країн Південно-Східної Європи, технічний потенціал використання ВДЕ – 408,2 ГВт (без урахування великих ГЕС). Найбільшою є технічна можливість застосування вітрових та сонячних електростанцій, великі перспективи з впровадження ВДЕ в теплоенергетиці.».

альтернативна енергетика

«Наша задача полягає в об’єднанні зусиль задля вирішення питань енергоефективності, підтримки напрямку “альтернативна енергетика”, переробки відходів, а також питання поліпшення екологічної ситуації, до якого зараз ставляться більш лояльно. – зазначив виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак. – Ми, як девелоперська компанія, що спеціалізується на будівництві сучасних біогазових комплексів, які перетворюють органічні відходи в електричну і теплову енергії та збалансовані органічні біодобрива, пропонуємо формат співпраці на прикладі пілотного проекту, так званих екоенергопоселень, де будуть зосередженні біогазова, сонячна, вітрова технології тощо. Такі проекти вже достатньо поширені в Європі й об’єднують як житлову, так і комерційну нерухомість. Це великий потенціал для девелоперів, інвесторів, будівельних компаній тощо».

Заповніть форму