Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Біоенергетика: перспективи розвитку в Україні»

Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Біоенергетика: перспективи розвитку в Україні»

Компанія Ecodevelop, в особі виконавчого директора Сергія Шпака, взяла участь у круглому столі на тему: «Біоенергетика: перспективи розвитку в Україні», який відбувся 21 березня в офісі компанії «AgroGeneration» та організатором якого виступило Всеукраїнське громадське об’єднання «Українська аграрна конфедерація».

У засіданні брали участь народний депутат України, президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація», голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Леонід Козаченко, виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак, генеральний директор «Української аграрної конфедерації» Павло Коваль, комерційний директор «IKNET» Юрій Подоляк, керівник відділу «Райффайзен банку Аваль» Микола Волков, керівник відділу «Укргазбанк» Олександр Костянецький, директор компанії «AgriKomp» Роберт Бугар, менеджер компанії «AgriKomp» по роботі з партнерами в Східній Європі і країнах СНД Іван Рябошлик, директор СКБ «Ватра» Віктор Бобровський, голова фермерського господарства «Журавушка» Сергій Плакся. На заході також були присутні фінансисти та провідні аналітики, представники консалтингових компаній, представники агропромислових підприємств, профільних громадських організацій та інші.

біоенергетика

Під час засідання круглого столу обговорювали такі питання: державна підтримка виробництва біоенергії в Україні, фінансування малих та середніх підприємств; сучасні технології виробництва біогазу; практика інвестування проектів з будівництва біогазових комплексів в Україні; технологія одержання біодобрив при виробництві біогазу; проджект менеджмент для майбутніх власників біогазових технологій; програми кредитування будівництва біогазових комплексів в Україні; особливості реалізації електроенергії за «зеленим тарифом» в Україні; перспективи України у впровадженні біогазових технологій та ін.

біоенергетика

«Щоб розвивалась біоенергетика в середньому сегменті, необхідно пролобіювати питання градації тарифу по проектам з невеликою потужністю: 75-150 КВт/год, 150-300 КВт/год і 300-500 КВт/год. Стимулювання виробництва електричної енергії з альтернативних та відновлювальних джерел енергії, тільки за допомогою “зеленого тарифу”, є недостатнім. Такими інструментами можуть бути пільги з оплати ввізного мита і ПДВ, дешеві кредити та сприяння в оформленні дозвільної документації. – зазначив виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак. – Ми маємо наш власний досвід отримання дозвільних документів в процесі реалізації проекту: від відведення земельної ділянки до отримання “зеленого тарифу”. І готові ділитися цим досвідом».

Заповніть форму