Біогазові технології – комплексний підхід при різних видах відходів

Біогазові технології – комплексний підхід при різних видах відходів

В процесі життя людей та господарської діяльності підприємств утворюються різні види органічних відходів, для утилізації яких використовуються біогазові станції. При цьому, сучасні технології дають можливість переробляти одночасно різні по виду та структурі біологічні відходи, отримуючи в результаті електроенергію, тепло та добрива. Про це свідчить досвід компанії Krieg & Fischer Ingenieure GmbH, яка запустила в експлуатацію біогазову станцію FUKUOKA потужністю близько 2 000 кВт.

Станція знаходиться в японському місті Асакура, працює на різних видах сировини та отримує біогаз з рідких і твердих органічних відходів життєдіяльності людини та харчових виробництв. FUKUOKA щорічно переробляє близько 61 000 т органічних відходів, з яких 55% – харчові та 45% – промислові відходи.

На даній станції компанією Krieg & Fischer реалізована технологічна схема, яка використовує мезофільний режим ферментації (зброджування при температурі від 25 ° С до 40 ° С). При цьому рідкі та тверді фракції проходять попередню підготовку та паралельно завантажуються в основні ферментатори. Відпрацьовані стічні води надходять на очисну станцію. А тверді органічні добрива, які зберегли при мезофільному режимі високоякісний амінокислотний склад, використовуються в сільському господарстві для поліпшення якості ґрунту. При цьому з отриманого біогазу, в двох газових двигунах потужністю 1056 кВт кожен, генерується електроенергія, яка продається в загальні електричні мережі за тарифом для відновлюваних джерел енергії.

Коротка характеристика проекту:

Місцезнаходження:             Асакура, провінція Фукуока, Японія

Період створення:               2016/17 р.

Сировина:                                Харчові та промислові органічні відходи

Ферментатор:                      Емальований сталевий резервуар, 2 х 5000 м³

Використання газу:             Газовий двигун, 2 x 1 056 кВт

Технологічні особливості:  2 основних ферментатори, 1 додатковий ферментатор з газгольдером, мезофільний режим зброджування.

 

Заповніть форму