Ecodevelop готує фахівців біогазової галузі

Ecodevelop готує фахівців біогазової галузі

Найбільш цінний ресурс для розвитку будь-якої галузі економіки – це люди. Особливо важливі кваліфіковані молоді спеціалісти для різних сфер бізнесу: нових, тих, які тільки формуються і тих, що активно розвиваються, таких як біогазовий напрямок в Україні. “Ми прогнозуємо подальше зростання потреби в кваліфікованих фахівцях для створення і обслуговування біогазових станцій. З урахуванням довгострокової стратегії розвитку нашої компанії і збільшення кількості біогазових проектів, ми почали роботу над створенням резерву молодих фахівців з числа студентів вищих навчальних закладів”, – повідомив про створення низки навчально-практичних програм для студентів Сергій Шпак, директор компанії Ecodevelop.

В рамках даного напрямку компанія Ecodevelop налагоджує співпрацю з провідними ВНЗ Києва. До основних навчальних закладів належать: «Національний університет біоресурсів і природокористування України» (факультет біоенергетики та електроенергетики), «Київський національний економічний університет» (спеціалізація «Фінансування інвестиційних проектів»), «Національний технічний університет України», «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (факультет теплоенергетики). Для навчання фахівців на базі створюваних компанією біогазових проектів планується проводити навчання інвестиційних аналітиків, які необхідні на початковій стадії консалтингу та підготовки проекту, а також на етапі пошуку джерел фінансування. Крім цього біотехнологи і фахівці технічних спеціальностей будуть проходити навчання на базі компанії – науково-експериментальному центрі біогазової станції “Бзів». В процесі практичної роботи студенти зможуть отримати знання у провідних експертів біогазової галузі, набути безцінного досвіду, а також проводити дослідження для написання наукових робіт. Кращі студенти будуть мати можливість працевлаштування після закінчення ВНЗ.

Також в рамках навчального напрямку, компанія Ecodevelop проводить навчання співробітників компаній, які реалізують або мають намір створити біогазову станцію. Тим самим компанія вносить свій внесок в реалізацію біогазових проектів в Україні і гарантує забезпечення необхідним кваліфікованим персоналом своїх замовників.

 

Заповніть форму