Участь Ecodevelop у АГРО-2018

Участь Ecodevelop у АГРО-2018
АГРО-2018
Шановні Партнери та Колеги!

Запрошуємо відвідати стенд Ecodevelop (павільйон № 1, стенд “Київська область”) на виставці АГРО-2018 (XXX Міжнародна Агропромислова Виставка), яка відбудеться 06-09 червня 2018 року на території НК “Експоцентр України” за адресою: проспект академіка Глушкова,1.

Ми будемо раді ознайомити Вас з ефективними технологічними рішеннями з утилізації й переробки органічних відходів агропромислового сектору, запропонувати ексклюзивні умови та новітні підходи щодо створення замкненого безвідходного циклу виробництва!

Бажаємо Вам процвітання та запрошуємо до співпраці!

До зустрічі в павільйоні №1 на стенді “Київської області”!

З повагою
Команда Ecodevelop

Довідка:

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Також – це унікальна нагода для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Заповніть форму