Ecodevelop на PromENERGY KHARKIV EXPO 2019

Ecodevelop на PromENERGY KHARKIV EXPO 2019

26 вересня Ігор Сорока, керівник відділу розвитку бізнесу Ecodevelop та Андрій Кляхін, комерційний директор, представили компанію на конференції «Модернізація, ресурсозбереження, енергоефективність у промисловості».

Дана конференція, організована Харківською Торгово-Промисловою Палатою за підтримки Станіслава Ігнатьєва, засновника Харківського енергетичного кластеру, є важливою частиною професійного форуму та виставки PromENERGY 2019.

Ігор Сорока став одним із головних спікерів події та розповів аудиторії про специфіку діяльності компанії Ecodevelop як лідера біогазового сектору в Україні. Також він поділився з учасниками ключовими складовими успіху реалізації біогазових комплексів для агропідприємств в Україні.

«Ecodevelop – це сучасна компанія повного циклу, що допомагає агропідприємствам позбавитися проблеми утилізації відходів та допомогти Україні на шляху до її енергонезалежності. Ми самостійно проектуємо та залучаємо найдосвідченіших партнерів із закордону для реалізації біогазових установок «під ключ». Що важливо, маємо власний досвід експлуатації біогазової станції Бзів в Київській області. Ми створили власну формулу успіху вдалого проекту. Ecodevelop пропонує часткове фінансування біогазового комплексу, щоб зменшити Ваші ризики!» – прокоментував Ігор Сорока.

На фото: Ігор Сорока та Андрій Кляхін

В рамках доповіді мав слово і Вадим Кричковський, який є директором Organic-D – партнера Ecodevelop. Наразі компанії планують сумісний проект, пов’язаний з будівництвом другої для Organic-D біогазової станції, співінвестором якої стане саме компанія Ecodevelop.

Вадим прокоментував власні враження від використання органічних добрив після біогазової станції та їх вплив на урожайність:

 «Утилізація відходів – це звичайно основна перевага біогазової станції. Окрім цього, вона ще й дає можливість з відходів свиноферми виробляти газ для власних потреб.  Але для нашої компанії  –  це ще й відновлення родючості ґрунту та його збереження завдяки органічним добривам після біогазу, що дуже вигідно! Ми доволі багато експериментували та помітили, що органічні добрива засвоюються краще, ніж мінеральні. Вони покращують структуру ґрунту, в ньому збільшується відсоток гумусу».

На фото: Ігор Сорока та Вадим Кричковський

«Якщо хочете конкретні приклади використання добрив після біогазу, то в нас кукурудза минулого року на мінералці дала врожай 8,5 тонн/га, тоді як на органічних ми мали 14 тонн/га. Тому вирішили, що після відкриття нашого нового свинокомплексу маємо будувати ще одну станцію – цього разу вже з Ecodevelop, які ще й готові допомогти з інвестуванням» – додав Вадим Кричковський.

Також читайте інтерв’ю з Вадимом Кричковським “Органічні добрива після біогазової станції: ефективно чи ні?”

Метою організації професійного форуму та виставки PromENERGY 2019 є:

  • стимулювання розвитку проектів зеленої енергетики та енергоефективності в Харківському регіоні та Україні;
  • презентація представникам малого та середнього бізнесу, органам влади та місцевого самоврядування успішних кейсів із реалізації проектів у галузі енергоефективності та зеленої енергетики;
  • залучення національного та міжнародного фінансування, пошук закордонних партнерів для реалізації спільних проектів.

Серед учасників були присутні також представники з США, Німеччини, Польші, Чехії, Литви, Китаю та Туреччини.

Заповніть форму