Ecodevelop приєднається до глобального договору ООН

Ecodevelop приєднається до глобального договору ООН

Україна, будучи європейською країною, повинна інтегруватися в європейське співтовариство, впроваджуючи в економіку світові тенденції сталого розвитку. Для цього українському бізнесу необхідно налагоджувати максимально тісні зв’язки з міжнародними організаціями, які просувають ці ініціативи. Зокрема, компанія Ecodevelop провела зустріч з Тетяною Сахарук, головою представництва “Глобального договору ООН в Україні”.

«В ході нашого спілкування ми обговорили можливість і перспективи участі компанії в мережі UN Global Compact при ООН для просування цілей сталого розвитку в Україні», – повідомив директор компанії Ecodevelop Сергій Шпак.

Глобальна мережа – UN Global Compact об’єднує компанії по всьому світу, виступаючи транслятором цілей і цінностей сталого розвитку. Дана структура виступає в якості діалогової платформи для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організацій, органів місцевого самоврядування та уряду. На даний момент вона вже об’єднує більш ніж 9500 компаній і 3000 громадських підписантів, які перебувають в більш ніж 160 країнах і більш ніж в 70 локальних мережах. Приєднатися до UN Global Compact – значить публічно заявити про свою прихильність принципам міжнародного співтовариства і взяти на себе зобов’язання сприяти формуванню стійкої відкритої економіки. Крім цього, ставши членом Мережі відкритої бізнес-спільноти, компанія зобов’язується приймати участь у вирішенні суспільних проблем і піклуватися про екологію. Захист навколишнього середовища і перехід на відновлювані джерела енергії є вкрай важливими аспектами сталого розвитку та збереження планети для майбутніх поколінь. І Україна поставила перед собою амбітну мету – до 2030 року збільшити частку енергії з відновлюваних джерел до 17,1%.

«Для досягнення даної мети необхідна спільна робота уряду, бізнесу та громадських організацій. І наша компанія, приєднавшись до UN Global Compact, підтвердить готовність зробити свій внесок в сталий розвиток України шляхом створення інноваційних біогазових комплексів”, – зазначив Сергій Шпак.

Заповніть форму