Ecodevelop провела стратегічну сесію з розвитку біогазової станції «Бзів»

Ecodevelop провела стратегічну сесію з розвитку біогазової станції «Бзів»

17 травня поточного року компанія Ecodevelop, в присутності представників бізнесу і державних органів, експертів біогазової галузі і партнерів, урочисто відкрила науково-дослідну біогазову станцію «Бзів». Також компанія представила даний об’єкт і поділилася досягнутими результатами перед широким загалом в ході прес-конференції 22 травня 2019 року.

Однак Ecodevelop не зупиняється в розвитку біогазової станції «Бзів». В рамках подальшого вдосконалення роботи станції компанія провела стратегічну сесію, присвячену плануванню ефективної стратегії розвитку даного об’єкта.

У роботі сесії взяли активну участь власники та ключові співробітники компанії, а також залучені консультанти зі стратегічного планування та проектного управління. В ході зустрічі були визначені найближчі кроки щодо вдосконалення роботи біогазової станції. А саме: вже в цьому році на «Бзові» будуть додані нові елементи та додаткове обладнання. Для цього до розвитку проекту будуть залучені нові фінансові та технологічні партнери, які мають стратегічне значення. Крім того, планується розширити коло учасників навчально-практичних програм.

«Завдяки впровадженню в життя запланованих кроків, біогазова станція «Бзів» перейде на якісно новий рівень. Я впевнений, що вже в найближчому майбутньому ми зможемо поділитися успішними результатами проведеної роботи», – підкреслив директор компанії Ecodevelop Сергій Шпак.

Заповніть форму