Ecodevelop вітає приєднання Біоенергетичної Асоціації України до Європейської біогазової асоціації

Ecodevelop вітає приєднання Біоенергетичної Асоціації України до Європейської біогазової асоціації

У квітні поточного року відбулася знаменна подія, що має важливе значення для України та біоенергетичної галузі в цілому. Вперше в історії України «Біоенергетична Асоціація України» (БАУ) приєдналася до Європейської біогазової асоціації (EБА). Компанія Ecodevelop є офіційним членом БАУ і вітає об’єднання профільних асоціацій.

«Приєднання БАУ до провідної Європейської Асоціації в області виробництва біогазу свідчить про розвиток української біогазової галузі, – зазначив директор компанії
Ecodevelop Сергій Шпак. – Ми раді, що відбувається об’єднання зусиль потужних організацій з метою розвитку сектору відновлюваної енергетики України. Таким чином, відбувається створення загальної платформи для співпраці на ринку біоенергетики України та Європи з метою забезпечення найбільш сприятливих умов ведення бізнесу та прискореного розвитку галузі біоенергетики», – підкреслив він.

Європейська Біогазова Асоціація (ЄБА) заснована в лютому 2009 р. Ось вже десять років вона активно сприяє виробництву сталого біогазу та біометану по всій Європі. ЄБА започаткувала цілу мережу організацій, наукових інститутів і компаній, активно лобіюючи питання біогазу та біометану в Європі. У минулому році ЄБА налічувала понад 90 членів по всій Європі і співпрацювала з біогазовими асоціаціями за межами ЄС. Стратегія ЄБА ґрунтується на досягненні повного потенціалу виробництва біогазу та біометану, що становить близько 10% поточного споживання природного газу в ЄС.

 

Заповніть форму