Ecodevelop взяла активну участь у SUGAR WORLD

Ecodevelop взяла активну участь у SUGAR WORLD

27 лютого компанія Ecodevelop, як лідер ринку відновлюваної енергетики на основі органічних відходів, взяла участь у Міжнародному конгресі “Sugar World 2019” (Sugar World 2019). В рамках заходу керівники компанії ознайомили зацікавлених відвідувачів з проектуванням, будівництвом і супроводом високоефективних біогазових станцій з утилізації органічних відходів (з можливим подальшим перетворенням біогазу в електричну та теплову енергію).

У цьому році компанія Ecodevelop виступила партнером Міжнародного конгресу виробників та переробників цукрових буряків. Оскільки цей Конгрес є головним бізнес-майданчиком на ринку цукру в Україні та Східній Європі. На захід щорічно збираються ключові гравці ринку.

Офіційне відкриття заходу провів голова правління НАЦУ «Укрцукор» Андрій Дикун відзначивши, що попри кризу, галузь розвивається:

«Сьогодні в галузі важка ситуація, проте, були і складніші часи. Не дивлячись на відсутність підтримки з боку держави та несприятливу кон’юнктуру ринку, у нас є такі підприємства, які і збільшили потужності, і перейшли на інші види палива. Ми розвиваємось та показуємо свою значущість, адже за нашими підрахунками, цукрова галузь знаходиться на другому місці в агросекторі по сплаті податків в Україні», – пояснив Дикун.

Учасники конгресу мали можливість ознайомитися із ситуацією в секторі, новинками в світі технологій, відвідати лекції провідних експертів та визначити курс розвитку галузі на майбутнє. Цьогоріч в рамках ділової програми Конгресу прийняли активну участь директор компанії Ecodevelop – Сергій Шпак, технічний директор Михайло Лободін та Ігор Сорока – керівник відділу розвитку бізнесу.

Заповніть форму