Ecodevelop – офіційний член Торгово-Промислової Палати України

Ecodevelop – офіційний член Торгово-Промислової Палати України

Компанія Ecodevelop стала членом Київської Торгово-Промислової Палати і Торгово-Промислової Палати України (ТПП). Отримання офіційного статусу в найбільшій організації, яка об’єднує понад 8000 компаній з 25 регіонів України, підтверджує значущість Ecodevelop на ринку біоенергетики.
«ТПП в Україні – це впливова, ефективна і проактивна організація, найбільш регіонально розгалужена в Україні, з потужною мережею партнерів за кордоном. Завдяки цьому Палата створює умови для підвищення конкурентоспроможності бізнесу на регіональному, національному та міжнародному рівнях», – підкреслив переваги діяльності ТПП директор компанії Ecodevelop Сергій Шпак.

За словами керівника, дана організація пропагує цінності, які є запорукою підтримки високих ділових стандартів, і позитивних змін в бізнес-середовищі. При цьому члени Палати мають можливість представити і захистити інтереси свого бізнесу як в Україні, так і за її межами.

Зокрема, на виїзному засіданні президії ТПП, на якому компанія Ecodevelop отримала членство, президент ТПП Геннадій Чижиков зазначив зацікавленість в розвитку напрямку біогазових станцій в Україні. «Ми розвиваємося на базі стратегій і думаємо про майбутнє. Тому пропонуємо провести Круглий стіл щодо біогазової енергетики, – зазначив Геннадій Чижиков під час зустрічі. – Ми хочемо, щоб думку кожного учасника ринку було почуто, і про підприємства, що розвивають цей напрям у нас в країні, було відомо всім », – підкреслив він.

Заповніть форму