Ecodevelop представить біогазову станцію Бзів після першого етапу модернізації

Ecodevelop представить біогазову станцію Бзів після першого етапу модернізації

У травні цього року компанія Ecodevelop продемонструє громадськості діючу біогазову станцію в селі Бзів. Даний об’єкт біогазової енергетики введений в експлуатацію. «Як і будь-яка станція, в перший час станція показала свої слабкі сторони, з якими довелося зіткнутися команді, – зазначає директор біогазової станції Євген Морський – Тому в ході перших місяців експлуатації були виявлені і усунені слабкі ланки».

Біогазова станція «Бзів» працює на силосі та гної ВРХ, з приблизним вмістом метану близько 50%. В ході модернізації був придбаний додатковий насос для забезпечення безперервної роботи станції на випадок аварії і підігрів на сепаратор в зимовий період. «Зупинки станції відбувалися через те, що в сировину потрапляють домішки, які виводять з ладу механізми. Тепер при несправності механізмів проводиться їх швидка заміна, що призводить до мінімальних простоїв», – пояснює Євген Морський.

Крім цього, за словами директора БГС, в плани модернізації входить установка в магістраль подачі сировини щічної дробарки для уникнення пошкодження механізмів насосів і мішалок, і швидшого вступу в процес бродіння. Також на станції планується створення більш потужних мішалок, які будуть захоплювати більший обсяг сировини і справлятися з більш високою щільністю оброблюваної маси в ферментаторі.

Заповніть форму