УЧАСТЬ ECODEVELOP У ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ «EКOТРАНСФОРМАЦІЯ-2018»

УЧАСТЬ ECODEVELOP У ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ «EКOТРАНСФОРМАЦІЯ-2018»

24 вересня 2018 року Ольга Сидорчук (комерційний директор, к.т.н.) та Ігор Сорока (керівник відділу розвитку бізнесу) від компанії ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» візьмуть участь у прес-конференції «EКOтрансформація-2018: чи є рішення гострих екологічних проблем в українського бізнесу?», що буде проходити з 11.00 до 13.00 в приміщенні ІА «Українські новини» (ст. м. «Палац спорту», вул. Еспланадна, 20, 1 поверх).

На заході будуть презентовані перспективні вектори розвитку українського бізнесу задля екологічної безпеки та стабільного розвитку, реальний досвід та результати; а також можливості задля еко-трансформації підприємств та регіонів.

Передбачається обговорення наступних питань: способи вирішення українським бізнесом найгостріших екологічних проблем у 2018 році, варіанти перетворення відходів на доходи (кейси та коментарі), впровадження та розвиток новаторських технологій європейського фермерства в Україні, фінансування «зеленої» модернізації бізнесу, реалізація «зеленого» проекту без витрат з бюджету, модернізація шкідливого виробництва з урахуванням ековимог, вирішення проблем промислової очистки води українськими виробниками, альтернативні та відновлювані джерела енергії: головні здобутки українського бізнесу-2018.

Серед запрошених гостей та учасників дискусії: керівники підприємств, які впроваджують «зелені» та прогресивні стратегії, з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища та раціонального використання ресурсів; керівники підприємств, які виробляють екологічно чисту і безпечну продукцію; керівники підприємств, які використовують екологічно чисті джерела енергії; керівники міст та громад, які активно сприяють зеленій модернізації виробництва в регіонах; лідери інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження; лідери проектів екоінновацій і екостартапів; представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Заповніть форму