УЧАСТЬ ECODEVELOP У КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2018»

УЧАСТЬ ECODEVELOP У КОНФЕРЕНЦІЇ «ЕНЕРГІЯ З БІОМАСИ 2018»

25 та 26 вересня 2018 року Сергій Шпак (директор), Ольга Сидорчук (комерційний директор, к.т.н.) та Михайло Лободін (технічний директор) від компанії Ecodevelop візьмуть участь у міжнародній конференції «Енергія з біомаси 2018».

Конференція проходитиме в історичній будівлі Великого конференц-залу Національної академії наук України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 55.

На конференції передбачається обговорення наступних тем:

1. Ресурси біомаси: заготівля, переробка, транспортування і постачання біомаси лісової промисловості, сільського та комунального господарств, харчової промисловості. Енергетичні культури.

2. Дослідження і розвиток біоенергетичних технологій: спалювання, газифікація, піроліз, анаеробне зброджування, видобування і використання біогазу полігонів ТПВ, технології сумісного спалювання біомаси з традиційними паливами, виробництво рідких біопалив.

3. Пілотні, демонстраційні і комерційні проекти з використанням біомаси для виробництва енергії.

4. Питання законодавства, стратегії розвитку біоенергетики. Питання сталого розвитку і сертифікації біопалив.

5. Економічні, екологічні та соціальні аспекти біоенергетичних технологій.

Організаторами конференції виступають:

Біоенергетична асоціація України, Державне агентство з енергоефективності і енергозбереження Україні, ГО “Агентство з відновлюваної енергетики”, Науково-технічний центр “Біомаса”, Інститут технічної теплофізики НАН України.

Заповніть форму