Фінансування. Наші гарантії – Ваш успіх!

Фінансування. Наші гарантії – Ваш успіх!

Побудувавши власну біогазову станцію, підприємства одночасно позбавляються проблеми утилізації відходів та отримують додаткове джерело доходів. Проте лише одиниці з них мають можливість за власний кошт повністю профінансувати проект. І тут постає питання залучення коштів від інших учасників ринку. Компанія Ecodevelop пропонує декілька сценаріїв фінансування, що зможуть задовольнити потреби різних груп замовників.

Фінансування – процес індивідуальний, проте нижче ми зібрали основні умови, переваги та недоліки кожного зі сценаріїв. Паралельно зі всіма варіантами ми пропонуємо та готові розглядати власне фінансування у розмірі 10-15% вартості проекту, що дасть можливість нашим партнерам мінімізувати ризики стосовно ефективності технології та обладнання. Також це забезпечить дотримання запланованого бюджету згідно бізнес плану.

 

Отримання кредиту

Варіант отримання кредиту підходить клієнтам, що мають власний стабільний та прибутковий бізнес для того, щоб сплачувати платежі та надати заставу. А також готові власноруч керувати біогазовою станцією.

 

Лізинг

Оскільки найбільшу частку у структурі витрат займає обладнання, ECODEVELOP пропонує варіант 100% його фінансування. Варіант лізингу підходить для клієнтів, що готові забезпечити початкові витрати та витрати на введення в експлуатацію.

 

Стратегічний інвестор

Варіант залучення коштів так званих стратегічних інвесторів підходить для клієнтів, головною метою яких є утилізація відходів та збереження довкілля. Також за неможливості управління біогазовою станцією власними силами (внаслідок нестачі досвіду чи виключній концентрації на основній діяльності).

 

Портфельний інвестор

Сценарій залучення портфельного інвестора дуже подібний до стратегічного, за виключенням того, що через деякий час портфельний інвестор виходить з бізнесу, продаючи свою частку на ринку. Тобто створює можливість вибору – викупити цю частку і керувати станцією, чи залучати інших інвесторів на подібних умовах.

Корольов О., інвестиційний аналітик

Заповніть форму