GLOBAL WATER & ENERGY – НОВИЙ ПАРТНЕР ECODEVELOP ПО ОЧИЩЕННЮ ПРОМИСЛОВИХ СТІЧНИХ ВОД

GLOBAL WATER & ENERGY – НОВИЙ ПАРТНЕР ECODEVELOP ПО ОЧИЩЕННЮ ПРОМИСЛОВИХ СТІЧНИХ ВОД

Новий партнер компанії Ecodevelop – Global Water & Energy (GWE), провайдер сучасних технологій з очищення промислових стічних вод.

GWE належить до групи компаній Global Water Engineering Group. Компанія має понад 40 років успішного досвіду в сфері управління промисловими стічними водами, повторного використання води та генерування / утилізації відновлюваної енергії – від процесів анаеробної очистки стоків і перетворення органічних відходів в енергію до лінійки першокласних аеробних технологій.

За ці роки компанія GWE створила широку мережу кваліфікованих місцевих партнерів у понад 20 країнах Європи та в даний час працює по всьому світу через свої регіональні офіси в Бельгії, Німеччині, Гонконзі, Нідерландах, Філіппінах, Таїланді та США. Тепер до списку долучилася і Україна.

В процесі реалізації високоефективних біогазових станцій компанія Ecodevelop завжди адаптує вже існуючі рішення під кожен проект або ж шукає нові сучасні підходи. Ми завжди спираємося на успішні міжнародні напрацювання і співпрацюємо з кращими експертами, наприклад, з Global Water & Energy. У нашому випадку це надійний постачальник технологій очищення води та стоків найвищих стандартів, адаптуються до кожної окремої ситуації, і за доступними цінами.

Спільно з інжиніринговою компанією Ecodevelop, GWE здійснює проектування, опрацювання та обслуговування систем, надають повний пакет обслуговування «під ключ», включаючи зведення, монтаж та введення в експлуатацію всієї системи.

Кожен проект з водоочищення виконується відповідно до вимог Системи Забезпечення Якості GWE на основі стандартів ISO 9001-2014, які забезпечують надійну роботу, відповідають всім гарантіям і повністю задовольнять наших замовників і бізнес партнерів.

 

Заповніть форму