Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи»

Компанія Ecodevelop взяла участь у круглому столі: «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи»

8 лютого 2018 року в приміщенні Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся круглий стіл на тему: «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи». Співорганізаторами круглого столу виступили Всеукраїнське громадське об’єднання «Українська аграрна конфедерація», «Інститут агробізнесу» та «Інститут кредитних відносин КНЕУ» за підтримки Проекту United States Agency for International Development «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

У засіданні брали участь народний депутат України, голова Ради підприємців при Кабінету Міністрів України, президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація» Леонід Козаченко, генеральний директор Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація» Павло Коваль, виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак.

інвестиції

На заході також були присутні представники органів державної влади, українського аграрного бізнесу, банківських установ, міжнародних фінансових та громадських організацій, провідні аграрні експерти та науковці тощо.

Під час дискусії обговорювали  питання  щодо особливостей інвестування в аграрний сектор економіки України, зокрема умови кредитування банківськими та небанківськими кредитними установами, розвиток нових інструментів інвестування (аграрні розписки) в умовах продовження мораторію на продаж землі та ін.

інвестиції

«Ми пропонуємо повноцінне співробітництво з фінансовими установами. Всі об’єкти в біогазовій галузі вимагають оптимальних фінансових
інструментів. Тому ми пропонуємо об’єднати наші зусилля задля вирішення таких важливих питань сьогодення, як енергоефективність, альтернативна енергетика, екологічна ситуація, переробка відходів та покращення стану довкілля», – зазначає виконавчий директор групи компаній Ecodevelop Сергій Шпак.

Заповніть форму