МАЙБУТНІ БІОТЕХНОЛОГИ БІОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ ЗАВІТАЛИ НА БІОГАЗОВУ СТАНЦІЮ БЗІВ

МАЙБУТНІ БІОТЕХНОЛОГИ БІОГАЗОВОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ ЗАВІТАЛИ НА БІОГАЗОВУ СТАНЦІЮ БЗІВ

21 листопада 2019 року компанія Ecodevelop приймала на своїй біогазовій станції у м. Бзів важливих гостей – майбутніх фахівців біогазової галузі України! До нас завітали студенти 4 курсу Київського Політехнічного Інституту ім. Ігоря Сікорського з факультету біотехнології та біотехніки.

Екскурсію провів директор станції, Євген Морський.

Студенти мали можливість спостерігати за функціонуванням біогазової станції «Бзів». В тому числі на власні очі побачити повний технологічний цикл переробки відходів – від завантаження субстратів до отримання електроенергії та тепла, а також використання біодобрив.

Євген також розповів про обладнання, що використовується на станції та нюанси його обслуговування. А також про перетворення біогазу в когенераційній установці та його продаж в електромережу за «зеленим» тарифом тощо.

Відвідування нашої біогазової станції «Бзів» – це унікальна можливість для студентів закріпити отримані теоретичні знання в університеті на конкретному прикладі, адже ми також працюємо як навчальний і науково-методологічний центр з підготовки фахівців біотехнологів для біогазової галузі України.

 

Заповніть форму