НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ ECODEVELOP

НОВИЙ ЕТАП РОЗВИТКУ ECODEVELOP

Друзі, у нас для вас є гарні новини!

У Ecodevelop нарешті з’явилася можливість втілити давнішні плани щодо нашої біогазової станції Бзів і ми наважилися! Нагадаємо, наша біогазова станція потужністю 330 кВт/год розташована у с. Бзів Баришівського району.

На базі отриманого досвіду, яким ми завжди відкрито ділимося, ми плануємо модернізувати станцію і вийти на збільшену потужність на основі сучасних технологічних інжинірингових рішень!

Перш за все, спеціалісти Ecodevelop розпочинають роботи, пов’язані з системою перемішування, щоб здійснити перехід від рідкого субстрату на основі гною та сироватки до більш сухого з використанням того ж гною, але вже із силосом.

Це дозволить Ecodevelop самостійно провести масштабну реконструкцію і збільшити потужність нашої станції з 0,33 до 1,5 МВт –  а отже і частку згенерованої енергії на загальному ринку енергоресурсів!

Ми віримо, що це дозволить нам отримати додатковий корисний досвід, щоб у майбутньому поділитися їм з вами для збільшення кількості біогазових проектів та їх якості на ринку України!

Будьте здорові!

Заповніть форму