Про компанію

Ecodevelop є девелоперською компанією повного циклу, що працює в сфері відновлюваної енергетики.

Спеціалізація компанії – проектування, будівництво і супровід високоефективних біогазових комплексів з утилізації органічних відходів з можливим подальшим перетворенням біогазу в електричну і теплову енергію.

Біогазові комплекси призначені для екологічно стійкого поводження з органічними відходами:

  • відходи агропромислового комплексу;
  • відходи бійні, відходи цукрової промисловості;
  • відходи харчової та переробної промисловостей;
  • енергетичні культури;
  • полігони ТПВ;
  • активний мул з очисних споруд.

Використовуючи найкращий світовий досвід у сфері застосування технологій поновлюваних джерел енергії та з огляду на специфіку ринку, ми будуємо екологічні, інноваційні біогазові комплекси. Ми пропонуємо технологічні рішення «під ключ» для ефективної переробки та / або утилізації органічних відходів (відходів тварин) і перетворення їх в «зелену» енергію – біогаз.

Технологічні рішення Ecodevelop – це кращі світові досягнення і перевірені на практиці рішення.

Генеральним партнером Ecodevelop є компанія – лідер ринку біогазових технологій Європейського Союзу, Krieg & Fischer Ingenieure GmbH, що має більше 25 років досвіду в біогазової галузі, 150 реалізованих проектів в 21 країнах світу і є акредитованим технічним експертом ЄБРР, а також незалежним експертом в арбітражних судах Німеччини.

партнери ecodevelop

Krieg & Fischer Ingenieure GmbH – німецька компанія, що має історію з 1999 року. Компанія спеціалізується на розробці технологій біогазових станцій, проектування і інжинірингового супроводу проектів. Партнером реалізовано більше 150 проектів біогазових станцій в 21 країні світу.

Заповніть форму