Про нас

ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» є девелоперською компанією повного циклу, що працює в сфері відновлюваної енергетики. Спеціалізація Компанії – проектування, будівництво і супровід високоефективних біогазових комплексів з утилізації органічних відходів з можливим подальшим перетворенням біогазу в електричну і теплову енергію.

Біогазові комплекси призначені для екологічно стійкого поводження з органічними відходами: відходи агропромислового комплексу, відходи бійні, відходи цукрової промисловості, відходи харчової та переробної промисловості; енергетичні культури; полігони ТПВ; активний мул з очисних споруд.

Використовуючи найкращий світовий досвід у сфері застосування технологій поновлюваних джерел енергії та з огляду на специфіку ринку, ми будуємо екологічні, інноваційні біогазові комплекси. Ми пропонуємо технологічні рішення «під ключ» для ефективної переробки та / або утилізації органічних відходів (відходів тварин) і перетворення їх в «зелену» енергію – біогаз.

Технологічні рішення ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» – це кращі світові досягнення і перевірені на практиці рішення.

Генеральним партнером ТОВ «ЕКОДЕВЕЛОП» є компанія – лідер ринку біогазових технологій Європейського Союзу, Krieg & Fischer Ingenieure GmbH (https://www.kriegfischer.de/en/biogas-plants/company/partner/), що має більше 25 років досвіду в біогазової галузі, 150 реалізованих проектів в 21 країнах світу і є акредитованим технічним експертом ЄБРР, а також незалежним експертом в арбітражних судах Німеччини.

Заповніть форму