Представник Ecodevelop відвідає Німеччину з робочим візитом

Представник Ecodevelop відвідає Німеччину з робочим візитом

В даний час компанія Ecodevelop займається проектуванням кількох об’єктів біоенергетики для лідерів агропромислового комплексу України. В рамках роботи над проектами, технічний директор компанії Михайло Лободін цього тижня відвідає Німеччину з робочим візитом.

В ході поїздки представник Ecodevelop буде здійснювати вибір постачальників технічного обладнання для проектів. Також в процесі переговорів з партнерами, Михайло Лободін проведе узгодження розділів поточних проектів, які компанія створює на українському ринку зі своїм генеральним партнером – німецькою компанією Krieg & Fischer Ingenieure GmbH.

Дана компанія має міжнародне визнання і спеціалізується на розробці технологій біогазових станцій, проектуванні і інжиніринговому супроводі проектів. Спільна робота з Krieg & Fischer має вагоме значення для Ecodevelop. Особливістю Krieg & Fischer Ingenieure GmbH є наявність статусу акредитованого технічного експерта ЄБРР, а також незалежного експерта в арбітражних судах Німеччини. Це дає можливість вирішення будь-яких складнощів в комплексі: між інвесторами, підрядниками, замовниками, аграрними підприємствами і страховими агентствами.

Заповніть форму