Представники Ecodevelop взяли участь у виставці АГРО-2019

Представники Ecodevelop взяли участь у виставці АГРО-2019

04 червня, о 12:00 відбулось офіційне відкриття XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» на території Національного Комплексу «Експоцентр України» за участі близько 1300 компаній із 17 країн світу.


У заходах взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступники Міністра аграрної політики та продовольства України, представники Верховної Ради України, міністерств України, ЦОВВ, профільних об’єднань та асоціацій, бізнесу, українські та міжнародні експерти.


В рамках виставки пройшли заходи ділової програми «АПК 4.0», яка є складовою частиною «Українського експортного тижня-2019» та проводиться у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний та інноваційний простори.


Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

«Основне гасло «Агро-2019»: «Фермеруй в Україні – підкорюй світ».

Представники компанії Ecodevelop провели зустрічі з партнерами і потенційними клієнтами, взяли участь у семінарах, круглих столах й панельних дискусіях та побудували стратегію співпраці у біоенергетиці.


Організатором виставки традиційно виступало ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Заповніть форму