ПРЕС-АНОНС

ПРЕС-АНОНС

Шановні колеги, партнери, друзі!

Компанія Ecodevelop засвідчує Вам щиру повагу!

Ми раді запросити Вас 22 травня 2019 року з 11:00 до 12:00 на прес-конференцію за темою: «Відкриття компанією Ecodevelop демонстраційного науково-дослідного проекту – власної біогазової станції», яка проходитиме в прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Для популяризації та впровадження біогазових технологій в Україні на базі класичного фермерського господарства, компанією Ecodevelop було побудовано та введено в експлуатацію біогазову станцію, яка працює на відходах фермерського господарства (гній ВРХ) і кукурудзяному силосі, що вирощують на полях господарства.

Мета заходу: на конкретному власному прикладі показати повний технологічний цикл переробки відходів ферми, вироблення електроенергії і тепла, використання збалансованих біодобрив.

Електроенергія реалізується на Оптовому ринку електроенергії (ОРЕ) за «зеленим» тарифом, тепло використовується для потреб фермерського господарства та самої біогазової станції. Збалансовані біодобрива використовуються для удобрення полів. На базі станції проводять заняття з підготовки фахівців-біотехнологів для біогазової галузі України.

Учасники прес-конференції: представники Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, Торгово-промислової палати України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Громадської Спілки «Біоенергетична асоціація України», аграрного бізнесу, профільних державних організацій, фінансових установ та підприємств, представники ЗМІ та громадськість.

Під час прес-конференції передбачається обговорення: макроекономічної ситуації на ринку відновлюваної енергетики та перспектив розвитку біоенергетики, ефективних технологій переробки агросировини та різних видів відходів, вирішення екологічних проблем поводження з органічними відходами, переваг для учасників проекту при будівництві БГС, поєднання та використання різних форм фінансування у ході впровадження біонерегетичних проектів та інших актуальних питань розвитку відновлюваних джерел енергії в Україні.

Просимо зареєструватися на захід за посиланням: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdCVKhYdTKXvXUtHFrioWnsjW1LyvoCnVn43b5E7yJy1GfAWA/viewform 

та підтвердити участь за телефоном: (050) 399-80-80 або за електронною адресою: business@ecodevelop.ua.

Акредитація ЗМІ обов’язкова до 17.00 21.05.2019.

Заповніть форму