Партнерство з Krieg & Fischer – конкурентна перевага компанії Ecodevelop

Партнерство з Krieg & Fischer – конкурентна перевага компанії Ecodevelop

Як показує досвід, становлення і розвиток будь-якої галузі в Україні досягає кращих результатів, якщо спирається на досвід інших країн. Зокрема, компанії біогазової сфери країн ЄС вже пройшли тернистий шлях помилок і мають напрацьований за декілька десятиліть практичний успішний досвід реалізації проектів. Тому при створенні в Україні високоефективних біогазових станцій компанія Ecodevelop спирається на міжнародні напрацювання у біогазовій галузі, співпрацюючи з кращими європейськими експертами. В рамках даної стратегії, ось вже протягом 2 років партнером Ecodevelop в галузі інжинірингу та біогазових технологій є німецька компанія Krieg & Fischer Ingenieure GmbH. За словами директора компанії Ecodevelop Сергія Шпака, співпраця з найкращою міжнародною компанією допомагає українським фахівцям переймати світовий досвід зі створення високоефективних біогазових станцій.

Компанія Krieg & Fischer Ingenieure GmbH по праву є одним з провідних експертів біогазової галузі в Німеччині зі світовим ім’ям. За 25 років успішної діяльності компанія створила і успішно запустила в роботу більше 160 проектів на всіх континентах. Штаб-квартира Krieg & Fischer Ingenieure GmbH знаходиться в Геттінгені, в центрі Німеччини. У світовому масштабі компанія працює через створену глобальну партнерську мережу, яка включає постачальників кращих технологій у біогазовій сфері, девелоперів і обслуговуючі підприємства. Компанія спеціалізується на створенні біогазових станцій від концепції до введення їх в експлуатацію. В її портфель входять як проекти будівництва фермерських біогазових станцій, так і складні, багатоетапні промислові біогазові установки з переробки відходів харчової промисловості і твердих побутових відходів.

Співробітники компанії займаються не тільки створенням і супроводом своїх проектів, а й активно консультують у питаннях впровадження біогазових технологій і підвищення енергоефективності вже існуючих об’єктів на ринку. В тому числі, проводять експертизу для судів, страхових компаній, органів влади, юристів і споживачів біогазової галузі країн ЄС.

«Ми пишаємося, що співпрацюємо з командою кращих експертів світового рівня. Переймаючи досвід і знання міжнародних фахівців, компанія Ecodevelop своєю діяльністю розвиває український біогазовий ринок, привносячи в Україну сучасні інноваційні технології та ефективні практичні рішення», – прокоментував значення співпраці з Krieg & Fischer Ingenieure GmbH Сергій Шпак.

Заповніть форму