Поставки обладнання для біогазового комплексу

Компанія Ecodevelop здійснює повний комплекс заходів з проектування та будівництва біогазових станцій, від передпроектного аудиту до запуску, налагодження та навчання персоналу. До цього переліку входить підбір і постачання необхідного обладнання згідно з проектом, його зберігання, доставка до місця будівництва та монтаж. Ми відповідально й професійно ставимося до цього питання, оскільки від правильності його рішення залежить ефективність біоенергетичної установки в цілому.

Як правильно обрати та замовити обладнання

Результативність роботи станції з отримання біогазу, і, як наслідок, вихід на проектну потужність та окупність, залежать від багатьох факторів. Серед них:

  • аналіз сировинних потоків;
  • правильний підбір субстрату;
  • вибір ділянки та планування забудови;
  • вибір технологічного оснащення;
  • якісне будівництво;
  • контроль та внесення корективів в технологічний процес.

Замовляти ці роботи потрібно у відповідального та досвідченого виконавця, адже від їх проведення залежить майбутнє проекту.

Компанія Ecodevelop в процесі попереднього аудиту та планування нового об’єкту ретельно оцінює технологічні та сировинні можливості, скрупульозно підходить до вибору необхідної техніки й установок. Залежно від вихідної сировини технологічні рішення можуть бути різними. Важливо, щоб підбір оснащення був зроблений досвідченими фахівцями з багаторічним досвідом не тільки проектування, але й експлуатації біогазових установок.

Ми комплектуємо біогазовий комплекс винятково з якісного обладнання європейських виробників, яке підбираємо для кожного проекту індивідуально.

Генеральний партнер Ecodevelop в питаннях технічного оснащення і проектування є компанія Krieg & Fischer Ingenieure GmbH – лідер біогазових технологій ЄС, акредитований технічний експерт Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. За її плечима більше 25 років досвіду в біогазової галузі, 150 реалізованих проектів в 21 країнах світу.

Організація доставки в Україну

Важливий етап роботи – це доставка комплектуючих в Україну. Ми відповідаємо за транспортування, завантаження, розвантаження та зберігання обладнання.

Вартість доставки та її терміни залежать від професіоналізму логістів. Ми вже вивчили всі особливості кріплення техніки при навантаженні, тому можемо гарантувати, що вона доїде цілою та неушкодженою. Наші логісти підберуть потрібний вид транспорту та зручний маршрут.

Вартість обладнання впливає на величину ввізного мита. Щоб уникнути переплати, потрібно правильно вказувати коди товару, що поставляється. Наша компанія займається митним оформленням вантажів. Це важливо, тому що дозволяє уникнути простоїв на кордоні, штрафів за неправильне оформлення документів, і скоротити витрати на розмитнення.

Монтаж

Замовити обладнання та привезти його – це лише частина роботи. Компанія Ecodevelop бере на себе монтаж на підготовленій ділянці.

На етапі монтажу все оснащення – метантенки, газгольдери, пристрої подачі субстрату, когенератори тощо, – збирають і випробовують на будівельному майданчику. Це роблять досвідчені будівельники під безпосереднім керівництвом спеціалістів Ecodevelop і нашого технологічного партнера Krieg & Fischer Ingenieure GmbH. Таким чином, помилки зведені до мінімуму. При цьому зберігаються всі гарантійні зобов’язання на обладнання. В ході випробувань автоматизована система контролю відстежує роботу вузлів і агрегатів, в подальшому – контролює їх знос, оповіщає про терміни настання регламентних і планових робіт.

Виведення на проектну потужність

Після закінчення будівельно-монтажних робіт і встановлення технологічного устаткування виконують гідравлічні випробування, тестування робочих вузлів і агрегатів.

Важливим етапом також є вихід на проектну потужність. Цей процес може займати від 2 місяців до року залежно від вхідного субстрату. В даному випадку не варто забувати і про інокуляти для заселення реактора необхідною кількістю анаеробних метаногенних бактерій. Як інокулят може бути використаний дегістат вже працюючої біогазової установки або свіжий гній.

Вихід на проектну потужність – технологічно дуже складний процес, який повинен проводитися виключно фахівцями з багаторічним досвідом.

Наші технологи слідкують за стабільним протіканням процесу анаеробного бродіння та виробленням біогазу. Отриманий продукт аналізують на вміст метану та домішок. Коли кількість газу досягає певного рівня, виконують запуск когенератора. Його тестують в різних режимах роботи, щоб досягти оптимального рівня.

Процес вироблення електроенергії або теплової енергії контролюють на відповідність проектним параметрам.

Паралельно навчають персонал замовника обслуговувати станцію, готувати субстрат, стежити за дотриманням технологічних процесів.

Замовлення послуг поставки обладнання

Професіонали з Ecodevelop володіють необхідним досвідом та знаннями, щоб підібрати, закупити та привезти кращу європейську техніку для біогазової станції. В кожному окремому випадку всі умови та обсяги закупівель обговорюються індивідуально, тому що залежать від особливостей вашого проекту.

В кінцевому підсумку вартість обладнання для отримання біогазу складається з ціни техніки, вузлів і агрегатів, вартості транспортних послуг, ввізного мита, послуг зберігання та монтажу.

Тільки після того, як станція запущена та виведена на проектну потужність, ми вважаємо, що наша робота виконана. Але і після цього надаємо обслуговування техніки, консультації та навчання персоналу.

Заповніть форму