Швеція і Україна співпрацюватимуть в сфері “чистих” технологій

Швеція і Україна співпрацюватимуть в сфері “чистих” технологій

19 червня поточного року в Києві відбулася ділова зустріч, присвячена розвитку україно-шведського співробітництва в галузі впровадження “чистих” технологій на території України. Організатором події виступила Шведська Бізнес Асоціація під егідою Посольства Швеції в Україні. Директор компанії Ecodevelop Сергій Шпак взяв активну участь у даному заході.

У ході спілкування Шведська Бізнес Асоціація озвучила плани шведсько-українських заходів у сфері “чистих” технологій на 2019-2020 роки. Крім цього під час зустрічі учасники обговорили тенденції розвитку ринку “чистих” технологій і перспективи співпраці українських та шведських компаній, зацікавлених в розвитку бізнесу в Україні і фінансуванні спільних Cleantech проектів. За словами директора компанії Ecodevelop Сергія Шпака, в процесі спілкування також обговорювалися можливості партнерства в області біогазових технологій зі шведськими технологічними компаніями, які зацікавлені у роботі в Україні. «Я впевнений, що наша співпраця дозволить ефективно впроваджувати в нашій країні вже випробувані в Швеції сучасні напрацювання в області переробки відходів і виробництва біогазу», – прокоментував керівник Ecodevelop. – «І я вдячний організаторам і учасникам зустрічі за цікаве і плідне спілкування», – підкреслив він.

На зустрічі також були присутні: Олександр Машинець, координатор розвитку бізнесу і торгівлі при Шведському посольстві в Україні, Ірина Федоренко, інвестиційний радник представництва Північна Екологічна фінансова корпорація НЕФКО в Україні, що фінансує екологічні проекти в Центральній, Східній Європі і Україні, Оксана Булгакова, програмний директор IQenergy, створеної банком ЄБРР для фінансування проектів в області підвищення енергоефективності житлового сектора України, Тетяна Вакалюк, директор компанії ТОВ “Атлас Копко Україна”, що продає компресорне обладнання, Василь Харкавий, менеджер з продажу ДП “Альфа-Лаваль Україна”, що займається впровадженням технологічних рішень в області теплообміну, сепарації і управління потоками рідин і Наталія Шульга, керівник відділу продажів промислового обладнання Systemair.

Заповніть форму