Біогазові технології для полігонів твердих побутових відходів (ТПВ)

Біогазові технології для полігонів твердих побутових відходів (ТПВ)

Для проведення робіт по дегазації полігонів ТПВ з метою отримання біогазу і подальшою повною переробкою відходів пропонується комплексна технологія:

Проведення дегазації полігонів. Біогаз отримують методом збору газу з перфорованих свердловин, виконаних в товщі сміттєвого відвалу. Після чого біогаз подається в когенераційну установку, яка виробляє електричну і теплову енергію. В результаті дегазації полігонів значно знижується ризик самозаймання полігонів, не значно зменшується викид метану в атмосферу і зникає запах. Не викид 1 тонни метану – це не викид 21 тонни СО2 в атмосферу.

Сортування. Усі тверді побутові відходи сортуються і розділяються на біологічну частину і неорганічну (скло, пластик, метал, картон, папір). Біологічна частина твердих побутових відходів переробляється методом анаеробного зброджування з подальшим отриманням біогазу. Неорганічна частина поділяється на товарну частину для подальшої вторинної переробки (метал, скло) і не товарну частину. Не товарна, в свою чергу, переробляється методом піролізного спалювання. В результаті отримують піролізний газ та рідке пічне паливо, яке в перспективі може бути використано для вироблення теплової та електричної енергії.

Виробництво біогазу з біологічної частини за технологією сухого ферментації в анаеробних умовах є заключним етапом для даної технології.

Заповніть форму