Директор біогазової станції «Бзів» перейняв досвід провідних європейських експертів біогазової сфери

Директор біогазової станції «Бзів» перейняв досвід провідних європейських експертів біогазової сфери

27-29 травня поточного року директор біогазової станції компанії Ecodevelop Євген Морський взяв участь у тренінгу «Біогазові комплекси в сільському господарстві. Теоретичні знання та практичні навички ефективного управління і функціонування». Організатором заходу стала компанія «Аккорд ЛТД» за підтримки «Біоенергетичної Асоціації України». Тренерами виступили два провідних європейських експерта-практика з багаторічним досвідом роботи в сфері біогазової енергетики: Michael Köttner і Dr.Udo Hölker.


В ході тренінгу своїм досвідом поділився Michael Köttner – засновник Німецької біогазової Асоціації (GBA), віце – президент Німецького Товариства Біогазу і біоенергії (GERBIO), генеральний директор Міжнародного Центру Компетентності в Сфері Біоенергетики. Також в заході виступив Dr.Udo Hölker – експерт з питань біохімічних процесів анаеробної ферментації, CEO Schaumann Bioenergy Consult Ltd, консультант більше 1000 біогазових станцій в 30 країнах світу. Експерти розповіли свої практичні напрацювання і навички в питаннях ефективного управління та експлуатації біогазових станцій. Крім цього, в ході тренінгу слухачі ознайомилися зі світовими тенденціями і новими технологіями біогазової сфери, а також обмінялися досвідом з колегами української біогазової галузі.

«Наші співробітники є висококваліфікованими експертами в питаннях створення і експлуатації біогазових станцій. І наше завдання, як компанії, націленої на створення сучасних технологічних біогазових станцій для наших клієнтів, постійно підвищувати їх кваліфікацію і впроваджувати нові світові технології в діяльності компанії. Ми дякуємо організаторам тренінгу та провідним європейським експертам за цінний внесок в розвиток наших співробітників і біогазової галузі України вцілому», – прокоментував значення заходу Сергій Шпак, директор компанії Ecodevelop.

Заповніть форму