КОМПАНІЯ ECODEVELOP ВЗЯЛА УЧАСТЬ У «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

КОМПАНІЯ ECODEVELOP ВЗЯЛА УЧАСТЬ У «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

21 вересня 2018 року у Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018» взяли участь представники Ecodevelop: комерційний директор Ольга Сидорчук (у якості запрошеного спікера) та керівник відділу розвитку бізнесу Ігор Сорока. Організаторами заходу виступили Волинська обласна державна адміністрація, Волинська обласна рада, Луцька міська рада, Волинська торгово-промислова палата та Асоціація міст України. До підготовки були залучені депутати обласної ради, голови ОТГ, міськвиконкоми та громадські організації.

Бізнес-форум «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018» об’єднав експертів з міжнародних програм та проектів, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, закордонних держав, делегацій з: Туреччини, США, Польщі, Норвегії, Нідерландів, Китаю, Малайзії, Німеччини, Південної Кореї, Італії та Ірану, послів, консулів, представників донорських організацій та інвестиційних компаній.

Основні завдання Форуму полягали у демонстрації інвестиційної привабливості Волинської області сьогодні, активізації діалогу між владою та бізнесом, презентації цікавих інвестиційних проектів та пошуку нових ринків збуту місцевої продукції.

«ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

Перед відкриттям Форуму була проведена виставка досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг. У виставці взяли участь 30 підприємств Волині.

Формат Форуму мав насичену програму, що складалася з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячувались питанням:
– «зеленої економіки» і промисловості, створенню та функціонуванню індустріальних парків і логістичних центрів;
– розвитку сільського й лісового господарства;
– туризму, культурної та науково-освітньої співпраці.

«ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

Розділ «Зелена економіка» Форуму «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

Зокрема, на І Панелі Міжнародного Форуму «ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018» виступила комерційний директор Ecodevelop, к.т.н., Ольга Сидорчук з темою «Реалізація біогазового комплексу малої потужності та принципові підходи до бізнес-плану ефективного біогазового комплексу». Основну увагу доповіді було зосереджено на доцільності та перспективності впровадження проектів біогазового виробництва, як на потужних виробничих та переробних підприємствах, так і підприємствами середньої та малої потужності. Висвітлено досвід реалізації власного біогазового комплексу малої потужності у Київській області. Найбільш важливим меседжем для учасників заходу стала інформація щодо досяжності отримання «зеленого» тарифу на електричну енергію з біогазу виключно за нотою закону, що реалізовано компанією на власному біогазовому комплексі. Також на цій панелі були представлені індустріальні парки «Ковель» та «Волинь», а також інвестиційні рішення та результати інноваційної діяльності ПАТ «Гнідавський цукровий завод».

«ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко відмітив позитивну динаміку співпраці аграріїв Волинської області, і, як результат – спільне оброблення землі та збагачення країни. Також зауважив, що в своїй діяльності ОДА зосереджується на створенні сприятливих умов для бізнесу, розвитку і розширенні перспектив.
Модератор заходу Денис П’ятигорець зазначив, що основною рушійною силою і національною ідеєю будь-якої держави має бути фінансова успішність та незалежність. Це, на його думку, неможливо без інвестицій і стає передумовою створення подібних заходів в Україні.

На думку Андрія Ткачука, виконуючого обов’язки директора департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської облдержадміністрації, Форум дав можливості для розширення географії реалізації волинської продукції закордон, зміцнення експортного потенціалу та представлення інвесторам цікавих пропозицій в різних галузях економіки. Зокрема в АПК, альтернативній та відновлюваній енергетиці, сфері енергозбереження, лісовому господарстві, розбудові логістичних комплексів. Також історіями успішної роботи в області поділилися волинські аграрії, виробники цукру та представники лісового господарства.

Далі гостей вітав виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, який відзначив, що перспективи є у тих громад, що думають про розвиток свого регіону у майбутньому та докладають всебічно зусиль для реалізації стратегії. Важливим є те, щоб Волинь прямувала у своїй стратегії вірним шляхом, що дозволяє розвивати її потенціал та впевнено дивитися у завтрашній день. Григорій Пустовіт наголосив на тому, що у Луцьку нині працюють у напрямку розвитку інфраструктури, модернізації тепломереж та термомодернізації будинків. Так, у найближчі три роки на ці потреби вкладуть понад 30 мільйонів євро. Співпраця із Європейським банком реконструкції та розвитку, НЕФКО та Європейським інвестиційним банком свідчить про привабливість регіону для інвестицій. Це, за словами виконувача обов’язків Луцького міського голови, свідчить про те, що фінансові структури, які дуже прискіпливо оцінюють умови, готові працювати із містом.

«ВОЛИНЬ – ІНВЕСТ 2018»

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков від імені українського бізнесу привітав учасників Форуму. Також він відзначив стрімкі темпи розвитку регіону, малого та середнього бізнесу, в тому числі завдяки залученим інвестиціям. Також Геннадій Чижиков закликав місцевих бізнесменів об’єднуватися та разом прямувати до найвищих показників та результатів.

Далі Денис П’ятигорець підкреслив, що важливою передумовою розвитку підприємництва є простота ведення бізнесу. За останні кілька років систему значно спростили завдяки Державній регуляторній службі. За словами її очільника, Ксенії Ляпіної, Україна піднялася у рейтингу відкритості інформації. Також важливим є значне зменшення навантаження у платежах та бюрократичних питаннях протягом 3 останніх років, які лягали на бізнес. Таким чином, вдалося зекономити 10 млрд грн, які залишилися бізнесу для розвитку. Голова державної регуляторної служби розповіла, що інвестори, які збиралися «заходити» В Україну, під час опитування акцентують, в першу чергу, увагу на неефективному захисті прав власності в країні. Тому всі дії ДРС спрямовані на те, щоб сформувати середовище, у якому слідувати закону та легально вести бізнес буде вигідніше, ніж бути «в тіні».

Директор представництва Польсько-української господарчої палати в місті Жешув Маріуш Тивонюк розповів про процес формування інвестиційного потенціалу України. Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський зупинився на тому, що ефективна боротьба з корупцією – головний чинник інвестиційної привабливості України. Бізнесмен Андрій Покровський зосередився на перспективах взаємодії внутрішніх та зовнішніх інвесторів на Волині.

Заповніть форму