«Укргазбанк» – партнер Ecodevelop

«Укргазбанк» – партнер Ecodevelop

Як Вам вже відомо, нещодавно Ecodevelop пройшла акредитацію «Укргазбанку» як перша компанія в біогазовій галузі, і ось, чому ми пишаємося нашим партнерством:

  • «Укргазбанк» є «драйвером» еко-напряму в Україні та активно змінює світогляд українського суспільства щодо впливу на довкілля.
  • Він є Еко-банком №1 в Україні, що профінансував 25% потужностей відновлюваної енергетики в Україні.
  • Є партнером Міжнародної фінансової корпорації (IFC), разом з якою було розроблено систему оцінки проектів ВДЕ, адже «Укргазбанк» має найбільший досвід щодо оцінки ризиків таких проектів в Україні.
  • До портфелю еко-кредитів «Укргазбанку» з початку його співправці з IFC ввійшло 428 проекти, адже «зелені проекти» мають найвищий пріоритет. На них було виділено близько 22,7 млрд грн, з яких на енергозбереження – 5 млрд грн, «зелену» енергетику – 16 млрд грн та 1,7 млрд грн на інші. Серед цих проектів є і біогазові станції загальною потужністю 12 МВт.
  • В тому числі банк має акційні умови кредитування ЕКО-транспорту та ЕКО-сільськогосподарської техніки.
  • «Укргазбанк» започаткував програму підтримки вітчизняних підприємців “ЕКО-БУМ”, що ввійшла до ТОП-50 інновацій українського бізнесу, з метою навчити український малий та середній бізнес бути екологічним, ефективним та водночас – максимально економним.

До речі, на початку цього тижня журналом Euromoney Magazine «Укргазбанк» був визнаний кращим у номінації «Найкращий банк зі стійкого фінансування у Центральній та Східній Європі” у 2019 році, а отже результати у зеленому фінансуванні вже помітні не лише в Україні, а й поза її межами.

Ecodevelop пишається, що разом зі своїм партнером «Укргазбанк» має спільні цінності та бачення стратегії розвитку як окремих компаній, так і країни в цілому у сфері відновлюваної енергетики, адже він має великий практичний досвід реалізації проектів «зеленої» енергетики по всій території України, підтримує позитивний інвестиційний клімат в галузі ВДЕ, захищає інтереси своїх клієнтів та гарантує надійність Ваших інвестицій!

Заповніть форму